Stolar bemålade

327494

STOLAR, 8 st, 19/2000-tal, bemålade, inköpta på Stolmannen, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador

Rum 2

Stolar bemålade

Budhistorik (15 bud)
2014965
4 400
2014961
4 200
2014959
2014957
3 800
2014954
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.