Joseph Magnus Stäck oljemålning

327493

JOSEPH MAGNUS STÄCK (1812-1868): Alpstuga vid sjö, signerad och daterad JM Stäck 1851, olja på duk, ca 33 x 41 cm

Hål

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

2020408
2016419
2007170

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.