Carl Abraham Rothstén oljemålning

327491

CARL ABRAHAM ROTHSTÉN (1826-1877), tillskriven: Alplandskap i månsken, olja på duk, ca 50 x 70 cm

Mindre tryckskada med färgbortfall, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (19 bud)
2020697
1 700
2020569
1 600
2020541
2018119
2015278

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.