Hugo Zuhr oljemålning

327489

HUGO ZUHR (1895-1971): Utsikt över landskap, monogramsignerad HZ, olja på duk, ca 53x64 cm

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2023148
2024105
2023148
2012189
1 600
2010707

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.