Hugo Zuhr oljemålning

327488

HUGO ZUHR (1895-1971): Utsikt över landskap, monogramsignerad HZ, olja på pannå, ca 35,5x45 cm

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2023246
2 400
2022718
2022718
2015803
750
2015803
700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.