Ernfried Wahlqvist oljemålning

327483

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Vinterandskap med figurer, signerad och daterad E. Wahlqvist, 1861, olja på duk, 62x96 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
2010645
5 800
2017107
5 600
2010645
5 200
2008715
5 000
2008715
4 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.