Nadezda Streltsova oljemålning

327473

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Rosor, signerad Streltsova, olja på duk, ca 60 x 70 cm; oramad

Rum 5

Budhistorik (48 bud)
2025111
18 000
2025116
17 500
2025111
17 000
2025106
16 500
2024680
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.