Kabinettskåp 1700-tal

327440

KABINETTSKÅP, 1700-tal, senbarock, fanerad i ek, masurbjörk samt al, inrett med 9 lådor, höjd 145, 76x45 cm, nyckel finns

Senare underrede

Rum 20

Kabinettskåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
2011122
5 000
2011121
2010491
3 600
2010347
2 800
2006474
2 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.