Vagnskoffert 1700-tal

327439

DILIGENSKOFFERT, 1700-tal, svart läderklädsel samt järnskodda beslag, höj 44, 120x50 cm

Skador

Diverse

Rum 21

Vagnskoffert 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
2012160
1 300
2008572
2008572
2008516
550
2000823

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.