Etagehylla med japansk dekor

327438

DUMBWAITER, 1800-tal, England, med japansk dekor Fuji, höjd 100 cm

Lacken med skador

Rum 13

Etagehylla med japansk dekor

Budhistorik (2 bud)

2009679
2009678
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.