Resekit Paul Balmain

327432

PIERRE BALMAIN, resegarderob, resväska, handväska, 1960/70-tal, tyg samt svart skinndekor, med logotyp i relief, invändigt med etikett, resväskans mått höjd 43, 65x18 cm

Slitage, nycklar saknas

Fashion

Rum 7

Resekit Paul Balmain

Budhistorik (3 bud)

2011520
2011516
700
2002978

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.