Urna 1800-tal

327429

URNA, 1800-tal, polykrom dekor bl a fågel Fenix, höjd ca 46 cm

Lagningar, smärre glasyrmistor

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Urna 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2012866
1 900
2012879
1 800
2012866
1 700
2012877
1 600
2012866

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.