Ljuskrona

327428

LJUSKRONA, för 4 ljus, empirestil, 1900-tal, behängd med olikslipade prismor, skål och manschetter i blått glas, elektrifierad, höjd ca 70cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 2

Ljuskrona
Budhistorik (14 bud)
2013824
1 900
2013432
1 800
2013823
1 700
2013432
1 600
2003820

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.