Ljusstakar franskt 1800-tal

327427

LJUSSTAKAR, 1 par, senempire, Frankrike, förgylld brons, höjd 27 cm

En något skev samt spicka

Diverse, Belysning

Monter 9

Ljusstakar franskt 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
2012724
900
2012723
850
2012722
2012721
750
2012698
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.