Byrå Louis XV-stil

327422

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, med stenskiva, fanérad i flertalet träslag, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd ca 70, 80x45 cm

Bruksslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 11

Byrå Louis XV-stil

Budhistorik (9 bud)
2013188
1 700
2011435
1 600
2013187
1 600
2011435
2013186
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.