Pottskåp 1700-tal

327421

POTTSKÅP, 1700-talets mitt, England, massiv mahogny, jalusidörr, höjd 80, 51x45 cm

Rum 11

Pottskåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
2012272
2 800
2012105
2 600
2012105
2 400
2005075
2008300

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.