Bokskåp 1800-tal

327413

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, pyramidmahogny, höjd 203, 115x35 cm, nyckel finns

En ruta med spricka, listdelar saknas, smärre fanérskador

Rum 9

Bokskåp 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2011680
2005575
2 400
2004316
2001972
550
2001271

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.