Gripsholmsfåtöljer

327411

FÅTÖLJER 1 par, gripsholmsmodell, 1900-tal, blåmålade, sitthöjd 47, rygghöjd 90 cm

Färgslitage

Rum 3

Gripsholmsfåtöljer

Budhistorik (8 bud)
2011211
2011210
3 400
2011209
3 200
2011208
2 800
2011206
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.