Byrå

327406

BYRÅ, 1800-tal, draghandtag i mässing, vitmålad, höjd 73, 110x48 cm

omarbetad, smärre skador

Rum 5

Byrå

Budhistorik (5 bud)
2004526
2003491
950
2003287
2003270
750
2003057

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.