Stövelknekt 1800-tal

327396

STÖVELKNEKT, 1800-tal, svärtat trä, höjd ca 75 cm

Kompletterad, lagningar, slitage

Diverse

Rum 4

Stövelknekt 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

2011813
2008307

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.