Objekt av Kerstin Hörnlund

327395

KERSTIN HÖRNLUND, skulptur, 1900-tal, Rörstrand, i form av plommon, signerad 98/100, ca längd 28 cm, Certifikat medföljer

Ändringar/tillägg
Certifikat medföljer

Keramik/Porslin, Design, Diverse

Monter 10

Objekt av Kerstin Hörnlund

Budhistorik (20 bud)
2012070
2012084
2012070
1 900
2012083
1 800
2012070
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.