Utensilieetui 1700-tal

327388

UTENSILIEETUI, 1700-tal, förgylld mässing, delvis graverade inläggningar av pärlemor, bl a hygienartiklar, höjd ca 10,5 cm

Några delar saknas, inläggningar med bortfall

Diverse

Utensilieetui 1700-tal

Budhistorik (20 bud)
2006366
6 200
2012650
6 000
2006366
5 800
2012645
5 600
2006366
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.