Kaffekanna tekanna och 3 delar nysilver Polen

327379

KAFFEKANNA, TEKANNA, SKÅLFAT, 2 FAT, nysilver, 3 delar stämplade Polen 1800-talets mitt

lagade knoppar, missfärgningar slitage

Diverse

Monter 19

Budhistorik (1 bud)

2021995
2015-09-16 11:27:10

2015-09-16 kl 15:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.