KA Pehrson litografier

327378

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (3) Kompositioner, signerade och daterade 56, 57 samt 59, färglitografier, ca 34x55 samt 2 st 10x17 cm ( de 2 små samramade)

Mindre gulnader

Fack 35

KA Pehrson litografier

Budhistorik (16 bud)
2027266
2 600
2027233
2 400
2027258
2 400
2027233
2023268

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
1 600

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.