Frans Odelmark akvarell

327375

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Knypplerska på innergård, signerad F W Odelmark, akvarell, ca 47 x 34 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Frans Odelmark akvarell

Budhistorik (8 bud)
2010687
750
2009372
700
2008656
650
2006849
600
2006848
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.