Nakterhus 1900-tal

327372

NAKTERHUS MED KOMPASS, Observator Rotterdam, 1900-talets första hälft, ek och mässing, målade stabilisatorer, höjd 130 cm

Slitage, sprickor

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Nakterhus 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
2025467
5 800
2025462
5 600
2025450
5 400
2025435
5 200
2025412
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.