Orientmatta

327368

ORIENTMATTA, Turkmenistan, 1800-talets slut, signerad, ca 122x174 cm

Slitage

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (28 bud)
2043330
5 200
2033994
5 000
2043329
5 000
2033994
4 800
2043327
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.