Lennart Aschenbrenner oljemålning

327367

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "VI-D-2", signerad och daterad Aschenbrenner -92, olja på duk, 65x82 cm

Rum 22

Budhistorik (8 bud)
2040635
8 000
2030236
5 600
2027862
5 400
2027547
4 400
2027546
3 800

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.