Ulf Trotzig oljemålning

327365

ULF TROTZIG (född 1925): "Ökenbild", signerad Trotzig, olja på duk, 84x64 cm

Rum 22

Ulf Trotzig oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2042941
14 500
2042863
14 000
2042660
13 500
2042123
13 000
2040624
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.