Bronsvas 1930-tal

327362

SUNE BÄCKSTRÖM, vas, brons, 1900-talets första hälft, signerad, höjd 8 cm

Metall, Design

Monter 10

Bronsvas 1930-tal

Budhistorik (9 bud)
2011444
700
2010087
650
2009661
600
2010086
600
2009661
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.