Gunnar Ruda oljemålning

327359

GUNNAR RUDA (1887-1948): Stockholmsmotiv, signerad G Ruda, olja på duk, 45x54 cm

Fack 46

Gunnar Ruda oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2012221
2009855
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.