Gunnar Greiber oljemålning

327357

GUNNAR GREIBER (1919-2011): Rosor, signerad
Greiber, olja på duk, 93x63 cm

Fack 6

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (24 bud)
2011997
2011996
3 800
2011993
3 600
2011990
3 400
2011991
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.