Halmstadgruppen Bibliofilupplaga 1/300

327345

HALMSTADGRUPPEN 50 ÅR, bibliofilupplaga, nr 1 av 300, innehållande färglitografi av Axel Olson, signerad och numrerad 1/310, helfranskt band med prägling, skyddsomslag, mycket gott skick, tryckt av AB Civilen Halmstad 1979
Proveniens: Stig Brandt, AB Civilen, Halmstad

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 2

Budhistorik (14 bud)
2043021
3 400
2040203
3 200
2039446
2039446
2 800
2040201
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.