John Bauer porträtt

327341

JOHN BAUER (1882-1918): Porträtt av målarmästaren John Bremberg, Karlshamn, akvarell, signerad och daterad 1900, ca 16x11 cm

Monter 9

John Bauer porträtt

Budhistorik (13 bud)
2012858
7 200
2012885
7 000
2012858
6 800
2012883
6 600
2012858
6 400

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.