Benno Arzt akryl

327333

BENNO ARZT (född 1941): "Klar blå himmel", signerad och daterad Benno Arzt -07, akryl på duk, 40x23 cm
Utställningsetikett a tergo

Konst, Modernt måleri, Design

Fack 29

Benno Arzt akryl

Budhistorik (7 bud)
2010580
1 300
2009852
2010579
2009852
2004965

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.