Roberto Matta

327326

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 121/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm

Rum 11

Roberto Matta
Budhistorik (12 bud)
2043339
4 400
2043347
4 200
2043339
2043331
3 800
2028710
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.