Skrivskåp 1800-tal

327325

SKRIVSKÅP, omkring 1800, bemålat, höjd 198, 107x50 cm, nyckel finns

Senare bemålat, färgbortfall, skador

Rum 9

Skrivskåp 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
2012790
1 700
2010354
1 600
2012789
1 600
2010354
2010353
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.