Plafond bemålad

327322

PLAFOND, 1900-talets första hälft, målad dekor med kvinnofigur, emaljinläggningar, diameter 80 cm

Färgbortfall samt krackelyr

Belysning, Taklampor

Rum 12

Plafond bemålad
Budhistorik (23 bud)
2010650
3 600
2010593
3 400
2010593
3 200
2010366
2010585

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.