Takkrona i brons

327320

TAKKRONA, 1900-talets första hälft, brons, sexarmad, kupor av alabaster, höjd 65 cm

Kupor med skador

Belysning, Taklampor

Rum 2

Takkrona i brons

Budhistorik (4 bud)

2011213
2011212
950
2011133
2007490

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.