Edvin Öhrström gjuten glasskulptur

327313

EDVIN ÖHRSTRÖM, Delar till obelisken på Sergelstorg, skulptur, ett par, glas, Lindshammar, signerad, daterad 1970, höjd15,5, längd 12 cm

Visas på Geijersgatan

En med nagg

Glas, Konstglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (3 bud)

2024467
600
2014032
500
2012195

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.