Otto Günther Naumburg oljemålning

327312

OTTO GÜNTHER NAUMBURG (1856-1941), Flodlandskap med figurer, signerad O Günther Naumburg, olja på duk, 47x94 cm

Ramskador

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
2011354
6 400
2010927
6 200
2010927
6 000
2011352
5 800
2010927
4 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.