Bente Bjerregaard oljemålning

327311

BENTE BJERREGAARD (Danmark, född 1932): Stilleben, signerad BBj, olja på duk, ca 46x60 cm

Fack 10

Bente Bjerregaard oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2012124
700
2012125
650
2012124
600
2012123
550
2012122
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.