Spegel Karl Johan

327308

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, träskuren dekor, mahogny, höjd 146x75 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 11

Spegel Karl Johan

Budhistorik (12 bud)
2012052
900
2012136
850
2012052
2010996
750
2010996
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.