Roberto Matta färgetsning

327307

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med tennisspelare, färgetsning, signerad, 55/100, bildmått ca 26x36,5cm

Fack 31

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (18 bud)
2043292
3 200
2040271
2028700
2 800
2028700
2 400
2026114

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.