Skrivbord 1800-tal

327306

SKRIVBORD med uppsats, 1800-talets första hälft, fanérat i mahogny, uppsats med rullklaffar, ben med mässingshylsor, höjd 77, total höjd med uppsats 112, 102x84 cm

Nyckelskyltar samt nycklar saknas, omfattande fanérskador, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
2009500
2 600
2006957
2 400
2008312
2 400
2006957
2008308

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.