Esaias Thorén oljemålning Halmstadgruppen

327305

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerad E. Thorén 1979, olja på pannå, 50x61 cm

Rum 7

Budhistorik (13 bud)
2043144
10 000
2043142
9 000
2043136
8 600
2042989
8 000
2042685
6 600

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.