Spegel 1800-tal

327304

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, fasetterat glas, höjd 278x136 cm

Skador, lagningar, lösa delar medföljer

Diverse, Speglar

Rum 1

Spegel 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
2018959
4 600
2019585
4 400
2018959
4 200
2019043
2018959
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.