Waldemar Lorentzon oljemålning Halmstadgruppen

327302

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Vision", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon a tergo, olja på pannå, ca 23x44 cm

Rum 4

Budhistorik (19 bud)
2044182
9 200
2044179
9 000
2044175
8 600
2044169
8 000
2044163
7 600

Slutpris SEK:
9 200
878 EUR, 987 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.