Spegel 1800-tal

327301

SPEGEL med konsolbord med stenskiva, 1800-talets slut, förgylld, spegelns höjd 270x94 cm, konsolbordets höjd 36, 102x32 cm

Skador, lagningar, delar medföljer

Diverse

Rum 3

Spegel 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
2018655
9 200
2019432
9 200
2018655
9 000
2019431
8 800
2018655
8 600

Slutpris SEK:
9 200
878 EUR, 987 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.