Bord Louis XVI-stil

327296

BORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, ovalt, intarsia i olika träslag, sarg med låda med lås, höjd ca 78, 50x86 cm, nyckel medföljer

Ytslitage, smärre sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 4

Bord Louis XVI-stil

Budhistorik (4 bud)

2011609
500
2010750
2002630
2000751

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.